מערכת ניהול לקוסמטיקאיות

 
בעולם האינטרנט והדיגיטל ישנם כמה חברות מובילות המציעות מערכת לניהול תוכן המותאמות אישית לקליניקות לקוסמטיקה, שנן קליניקות שונות בגדלים שונים וישנן קוסמטיקאיות שעובדות בבית וכלל לא צריכות מערכת מרכבת עם כמה אנשי צוות עם מומחיות ספציפית לכל אחד, אנו מבינים את סוג העסק בשיחה אישית עם הלקוח ומתאימים לו את המערכת הטובה ביותר לניהול העסק, קסמטיקאית, למשל, יש קוסמטיקאית אחד שיכולה לתת כמה שירותים, כמו: הסרת שיער, עיצוב גבות, פדיקות ומניקור, לכל שירות יש זמן טיפול במקרה זה המערכת המותאמת מוגדרת על ידינו כך שכל טיפול מוגדר לפי הזמן שלו כך שלא ניתן להזמין את התור הבא עד שהתור שנקבע מראש לא נגמר, ישנם מערכות מגוונות וחכמות המותאמות אישית, איך תדעי מה הכי טוב לעסק שלך? הניסיון והידע שצברנו בשיווק באינרטנט בכלל, ושיווק קוסמטיקאיות בפרט, מאפשר לנו להתאים לך את המערכת ניהול שמותאמת לאתר אינרטנט שלך ומסונכרן עם השיווק ברשתות חברתיות וכל ליד שמגיע בכל אחד מהערוצים, מגיע למקום אחד לאפליקציית CRM שמנהלת את כל הלידים.
 

אפליקציית CRM לניהול לידים לקוסמטיקאיות

 
כאשת מקצוע בעולם הטיפוח, חשבת פעם על האפשרות שכל פנייה שתגיע מהאתר שלך, משיווק בפייסבוק, מעמוד נחיתה, משיווק במיילים, כל אלו יגיעו אלייך לאפליקציה אחת ומשם כל הפניות מתרכזות לרשימת אנשי קשר אחת שמשם תוכלו לחייג, לשלוח מייל או הודעת SMS לכל אחד מאנשי הקשר, מיידית, עם הזנת פרטי הקשר, פרטי האיש קשר אצלך בנייד באפליקצייה שמשם כל צעד עם הלקוח, מתועד.
 

מערכת CRM שתתאים ותוגדר בדיוק עבור העסק שלך אם את קוסמטיקאית

 
ישנן מערכות רבות המסונכרנות עם אפלקצייה לניהול לידים המותאם לקוסמטיקאיות ולהתנהלות עם הלקוחה גם בין טיפול לטיפול בקלות דרך האפליקציה, אך איך תדעי איזו מערכת לניהול CRM מתאימה לסוג העסק שלך? אנו כאן בייעוץ בסיסי והכנת תכנית כללית עבור שיווק העסק שלך בעולם האינרטנט הכוללת התאמת מערכת CRM עבורך והגדרת המערכת שתתאים בדיוק לעסק שלך.